ANTOINE skalbiklis “Pour Elle”

Antoine skalbikliai – tai šio sezono naujiena, kurią jau spėjo įvertinti ir pamėgti daugybė moterų bei vyrų. Trigubos koncentracijos skalbiklis ir specialiai „Antoine“ sukurta formulė, leidžianti išsaugoti aromatą skalbimo metu. Kvapas išsilaiko ir ant sausų skalbinių. Užtenka vieno skalbiklio kamštelio mašinai, kad skalbiniai taptų švarūs ir kvepiantys. Kontrastingas ir stiprus subtilios rožės bei elegantiško vilkdalgio derinys, papildytas medingu ambros aromatu … Firminis „Antoine“ kvapas. Kvapų natos: Viršutinės natos – rožės žiedlapiai, vilkdalgis. Bazinės natos – Virdžinijos kedras, Somalio smilkalai. „Antoine Pour Elle“ skalbiklis tai – – Koncentruotas produktas (3:1); – 1 kamštelio (20 ml) pakanka išskalbti 10 marškinėlių arba 3 kg drabužių ; – Galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje; – – Jeigu norite išvengti nepageidaujamo dviejų skirtingų kvapų susimaišymo, rekomenduojame naudoti vienodai kvepiančias priemones (skalbiklis + minkštiklis). Talpa: 250 ml. Skalbiklio užteks apie 12 skalbimų. 750 ml. Skalbiklio užteks 30 skalbimų.

 

Kaina: 11.0022.00

Išvalyti

Talpa: 250 ml. Skalbiklio užteks apie 12 skalbimų. 750 ml. Skalbiklio užteks 30 skalbimų.

Talpa

,

Prekę pristatysime jums patogiu būdu:

„Lietuvos pašto“ registruota siunta

Pristatymo kaina: 3,19€ (neribotam prekių kiekiui).
Pristatoma į Jūsų namus ar artimiausią pašto skyrių (priklauso nuo Jūsų paštininko).

Išsiuntus siuntinį, Jums į el.paštą bus atsiųstas siuntos kodas, kurį pateikus Lietuvos pašto skyriuje, galėsite atsiimti savo siuntą, jeigu siuntos, paštininkas Jums nepristatys iki Jūsų namų. Siuntos lapelį su kodu taip pat galėsite rasti savo pašto dėžutėje.

Išperkamoji siunta

išsiunčiame prekę jūsų nurodytu adresu, nuėję į Lietuvos paštą, susimokate už prekę, siuntimo išlaidas bei fiksuotą Lietuvos pašto mokestį už atliekamą pinigų pervedimą ir pasiimate siuntinį. Jei pasirenkate šį siuntimo būdą – susisiekite su mumis info@butikasbirstone.lt

OMNIVA paštomatas

Prekių pristatymo kaina į bet kurį Lietuvos Respublikos teritorijoje esantį OMNIVA paštomatą: 2,99 €
Užsakymo pristatymas bus vykdomas, jei pasirinktos prekės tilps į OMNIVA paštomatus atitinkančią pakuotę, o svoris neviršys 30 kg. Jei užsakytos prekės netilps į vieną pakuotę, su Jumis susisieks svetainės administratorius ir aptarsite Jums tinkamiausią prekių pristatymo būdą (sudarant dvi atskiras pakuotes, pristatymo mokestis už antrąją pakuotę skaičiuojamas papildomai.)

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma: