Naujienos

LIVE APSIPIRKIMAI “MOTERŲ LAIKAS”

Mielosios, turime Jums nuostabių žinių! Oficialiai skelbiame, kad Jūsų pamėgtas ir daug dėmesio sulaukęs LIVE apsipirkimų renginys nuo šiol vyks kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 18:00. Kviečiame rezervuotis antradienio ir ketvirtadienio vakarus maloniam laikui ir prisijungti prie Facebook arba Instagram LIVE transliacijų, kurių metu: – pristatysime mados ir stiliaus tendencijas – pademonstruosime naujausią Butiko drabužių … Toliau skaityti “LIVE APSIPIRKIMAI “MOTERŲ LAIKAS””

Vyriški ir moteriški drabužiai internetu

Butikas Birštone specializuojasi vyriškų ir moteriškų drabužių pardavimu internetu www.butikasbirstone.lt bei fizinėje aprangos bei meno galerijoje, esančioje Birštono kurorte. Butiko įkurėja daug dėmesio ir laiko skiria ne tik mados tendencijų analizei, bet svarbiausia puikiai žino, kas yra ilgalaikė ir vertę turinti mada, ieško bei siūlo klientams kruopščiai atrinktus vyriškų ir moteriškų drabužių kolekcijas iš patikimų, … Toliau skaityti “Vyriški ir moteriški drabužiai internetu”

Marmara Sterling oficialus atstovas Lietuvoje

Pristatome savo partnerį Marmara Sterling – 2012 metais Estijoje įkurtas ekskliuzyvinių papuošalų prekės ženklas. Marmara Sterling pasižymi išskirtinės kokybės moteriškais swarovski papuošalais, kuriuos itin vertina Baltijos šalių bei Skandinavijos moterys bei jas lepinantys vyrai. Papuošalai pasižymi prabangiu dizainu, elegancija, aukšta kokybe bei puikia kaina. Unikalios swarovski kristalų spalvos, švytėjimas suteikia kiekvienam papuošalui ar jo detalei … Toliau skaityti “Marmara Sterling oficialus atstovas Lietuvoje”

Pierre Cardin kolekcija

Butike Birštone Jūsų laukia išskirtiniai Pierre Cardin prekės ženklo aksesuarai vyrams ir moterims. Tai laiko įvertinti ir puikiai žinomi prancūzų mados namų prekės ženklo gaminiai, pasižymintys kokybe, išskirtiniu dizainu bei elegancija. Jeigu jau teko turėti Pierre Cardin gaminių tikriausiai juos tebeturite arba turėjote ilgą laiką. Klientai juokauja, kad dėl aukštos kokybės šio gamintojo aksesuarus, rankines … Toliau skaityti “Pierre Cardin kolekcija”

Itališki vyriški drabužiai Antony Morato

Italijos dizainerio Antony Morato vyriškų drabužių prekės ženklas žinomas ne tik savoje šalyje bet ir visoje Europoje. Tai išskirtiniai vyriški drabužiai, išlaikantys itališkos mados ir elegancijos prieskonį, bet tuo pačiu siūlantys moternų, šiuolaikišką ir jaunatvišką stilių. Vyriški drabužiai kuriami remiantis naujausiomis mados tendencijomis, bet dėmesį atkreipiant ir į svarbiausias elegancijos, stiliaus būtinąsias detales. Antony Morato … Toliau skaityti “Itališki vyriški drabužiai Antony Morato”

Henriette Steffensen CPH kolekcija ir Butike Birštone

     Henriette Steffensen Copenhagen yra viena iš labiausiai vertinamų dizainerių Skandinavijoje bei itin žinoma Danijoje. Aistra tvariam gyvenimo būdui, meilė kūrybai ir tausojantis požiūris į viską kas aplink sukūrė pamatines vertybes HS CPH prekės ženklui.      Atsidavimas paprastumui, tvarumui paskatino atsirinkti tik kokybiškas, ilgaamžes medžiagas, kurios ilgai tarnautų. Nuolatinis įkvėpimas ir prekės ženklo … Toliau skaityti “Henriette Steffensen CPH kolekcija ir Butike Birštone”

Moteriški drabužiai “Blue Shadow”: kokybė ir gera kaina

Sakoma įsivaizduokite, kad kažko labai norite, svajokite ir ta svajonė vieną dieną išsipildys. Taip savo istoriją pradeda dvi seserys, “Blue Shadow” moteriškų drabužių kompanijos Lenkijoje įkūrėjos. Tik greta svajonių prideda, jog būtinas sunkus darbas, pasitikėjimas ir noras judėti pirmyn. “Blue Shadow” įkūrėjų vizija visada buvo kurti išskirtinius moteriškus drabužius. Kruopštus planavimas ir kūrybos procesas padėjo … Toliau skaityti “Moteriški drabužiai “Blue Shadow”: kokybė ir gera kaina”

Self Collection maudymosi kostiumėliai moterims

Pristatome Jums rinkoje puikiai žinomus maudymosi kostiumėlių moterims gamintojus Self Collection. Kompanija turi daugiau nei 26 metų patirtį kurdama dizainą, atrinkdama geriausią medžiagą, siekiant, jog jaustumėtės gražiai bei svarbiausia patogiai. Kompanijos misija kurti būtent Jums “Only for You”, tad ir gaminių kokybė puikiai pateisina šiuos žodžius. Išbandę keletą skirtingų maudymosi kostiumėlių gamintojų, įvertinę gaminių kainą, … Toliau skaityti “Self Collection maudymosi kostiumėliai moterims”