Moteriški drabužiai “Blue Shadow”: kokybė ir gera kaina

Sakoma įsivaizduokite, kad kažko labai norite, svajokite ir ta svajonė vieną dieną išsipildys. Taip savo istoriją pradeda dvi seserys, “Blue Shadow” moteriškų drabužių kompanijos Lenkijoje įkūrėjos. Tik greta svajonių prideda, jog būtinas sunkus darbas, pasitikėjimas ir noras judėti pirmyn.

“Blue Shadow” įkūrėjų vizija visada buvo kurti išskirtinius moteriškus drabužius. Kruopštus planavimas ir kūrybos procesas padėjo pasiekti dienos šviesą 2003 metais. Buvo pristatyta pirmoji rūbų kolekcija. Kuriant ir tobulinant verslas augo ir tapo sėkmingu, sulaukė daug dėmesio ir pelnė ne vieną apdovanojimą. Dabar “Blue Shadow” kompanija puikiai žinoma ne tik Lenkijoje bet ir Europoje. Jau daugiau kaip 15 metų kuriami boho stiliaus moteriški drabužiai pasižymi rinkoje kaip itin vertinami dėl kokybės, šiuolaikiškumo išlaikant mielus bohemiško stiliaus akcentus. Būtent šias svarbias savybes pastebėję nusprendėme pradėti bendradarbiavimą!

Nuo šiol džiaugiamės galėdami savo Butike Birštone pardavinėti ir pasiūlyti Jums “Blue Shadow” prekės ženklo rūbus moterims. Tai vienas iš retesnių atvejų, kai rūbai pasižymi visomis svarbiausiomis savybėmis: kokybe, stiliumi, dizainu, draugiška kaina. Todėl nė nedvejodami rekomenduojame ir siūlome apžiūrėti Butike esančią kolekciją. O ji iš tiesų džiugina įvairove: pradedant moteriškais stilingais laisvalaikio drabužiais (džemperiais, džinsais, laisvalaikio kostiumais, megztiniais) ir baigiant elegantiškomis puošniomis suknelėmis, klasikiniais švarkais, rankinėmis.

Kviečiame apsilankyti Butike Birštone ir pamatyti kolekciją gyvai arba pasižvalgyti mūsų e-parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.