Apie Butiką Birštone

        Butikas Birštone – tai išskirtinis moteriškų bei vyriškų drabužių, aksesuarų, meno dirbinių salonas. Butike tarsi atkurta ir iš naujo prikelta Viktorijos laikų mados magija. Erdvios mados namų patalpos pripildytos elegantiškomis, klasikinio stiliaus detalėmis leis atsipalaiduoti ir skirti šiek tiek laiko sau, įvaizdžio papildymui bei atnaujinimui.

            Dirbame tik su kruopščiai atrinktais partneriais bei tiekėjais. Didžioji jų dalis yra ilgalaikiai ir klientų pamėgti bei pasitikėjimą pelnę prekės ženklai. Savo asortimentą nuolat papildome vertinamų dizainerių mados linija, o siekdami pasiūlyti platų pasirinkimą stebiname ir naujovėmis, į savo būrį priimdami išskirtinius ir savitus kūrėjus ar gaminius.

            Mūsų mados ir meno namuose rasite platų moteriškų rūbų, aksesuarų bei papuošalų pasirinkimą, kurie išsiskiria kokybe, dizainu bei išskirtiniu prieskoniu madai. Taip pat laukia jaukus kampelis madą mylintiems vyrams, kurie atras patogių, kokybiškų bei elegantiškų vyriškų drabužių. Na ir žinoma meno erdvė, kurioje kartais akys raibsta nuo autorių kuriamų darbų grožio: pradedant keramikos dirbiniais, interjero detalėmis ir baigiant paveikslais. Siekiame išlaikyti mados ir meno erdvę, kurioje rastumėte tiek moteriškų bei vyriškų drabužių, aksesuarų, tiek dovanų ar detalę namų interjerui.

            Birštone Butike klientų laukia nuostabi komanda, pasiruošusi patarti stiliaus klausimais, padėti atrasti trūkstamą detalę ar sukurti pilną įvaizdį, kuriame jaustumėtės nuostabiai. Tikime, kad klientas turi atrasti savąjį stilių, leidžiantį jaustis laisvai, pasitikinčiai, patogiai. Tad kiekvienas drabužis, akcentas ar aksesuaras turi būti lengvai priderinamas ir su meile dėvimas.

           Yves Saint Laurent yra sakęs, jog “mada ateina ir praeina, o stilius yra amžinas” – mes pasiruošę jį kurti kartu su jumis!

 

Butikas Birštone žiniasklaidoje

Kviečiu plačiau susipažinti ir sužinoti apie mane (Astą Daminaitę), Butiko Birštone įkūrėją, vystančią ne tik mados namų veiklą bet ir tapančią paveikslus, eksponuojamus Butiko erdvėse.

Butikas Birštone aktyviai jungiasi ir inicijuoja įvairius projektus. Štai rudenį vykusioje mados fotosesijoje padėjome sukurti įvaizdį bei stilių žinomoms Lietuvos moterims. Nuostabias užfiksuotas akimirkas bei rudens-žiemos kolekcijos stiliaus idėjas rasite straipsniuose:

Rudeniškoje fotosesijoje įsiamžinusios žinomos moterys paatviravo apie savo spintų perliukus

 

S. Skambino mylimoji, Mia ir iš viešumos dingusi Geltona suspindėjo rudens fotosesijoje

 

Butike Birštone vyksta jau tradiciniu tapęs kalėdinis vakaras “Tu kitokia”. Praėjusiais metais (2019) turėjome nuostabią viešnią stilistę Viktoriją Šaulytę. Daugiau įspūdžių bei nuotraukų:

Viktorija Šaulytė švenčia gimtadienį – laikas Birštone, prasminga tatuiruotė ir atgaivinti teminiai vakarėliai

 

Žinomos moterys atvirai apie savo drabužių spintas – jose yra neįtikėtinų perliukų

 

Stilistė Viktorija Šaulytė paminėjo savo gimtadienį