VYRIŠKAS MEGZTINIS „CARL“

„CARL by Steffensen“ yra HSCPH sukurtas prekės ženklas. Danų dizainerės HENRIETTE STEFFENSEN modeliai pasižymi išskirtiniu dizainu, kokybe ir audinių švelnumu. Audiniai, iš kurių yra siuvami drabužiai turi „OEKO-TEX®“ sertifikatą. Tai audiniai, kurie išlaiko formą ir minkštumą net ir po nuolatinio plovimo ir naudojimo. Visi rūbai yra siuvami Europoje, kruopščiai atrinktose siuvyklose.

Kaina: 149.00

Išvalyti

30% viskozė; 70% poliesteris (FLYSAS)
FLYSAS yra sukurtas per daugelį metų mokslinių tyrimų ir inovacijų. Kiekvienas rūbas turi 100% Oeko-Tex sertifikatą, kuris suteikia kokybės ir natūralumo garantijas, taip pat, nekelia nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams (jokių alergenų, oda dėvint kvėpuoja).

Dydis

, , ,

Spalva

,

Prekę pristatysime jums patogiu būdu:

„Lietuvos pašto“ registruota siunta

Pristatymo kaina: 3,19€ (neribotam prekių kiekiui).
Pristatoma į Jūsų namus ar artimiausią pašto skyrių (priklauso nuo Jūsų paštininko).

Išsiuntus siuntinį, Jums į el.paštą bus atsiųstas siuntos kodas, kurį pateikus Lietuvos pašto skyriuje, galėsite atsiimti savo siuntą, jeigu siuntos, paštininkas Jums nepristatys iki Jūsų namų. Siuntos lapelį su kodu taip pat galėsite rasti savo pašto dėžutėje.

Išperkamoji siunta

išsiunčiame prekę jūsų nurodytu adresu, nuėję į Lietuvos paštą, susimokate už prekę, siuntimo išlaidas bei fiksuotą Lietuvos pašto mokestį už atliekamą pinigų pervedimą ir pasiimate siuntinį. Jei pasirenkate šį siuntimo būdą – susisiekite su mumis info@butikasbirstone.lt

DPD Kurjeris

Pristatymo kaina: 2,99€ (neribotam prekių kiekiui).
Pristatoma Jūsų nurodytu adresu.
DPD kurjeris siuntos pristatymo dienos ryte, SMS žinute informuos apie tikslų pristatymo laiką.
Jei pageidaujate atlikti mokėjimą vėliau ir norite, kad palaikytume prekes atidėję jums, prašome susisiekite su mumis, rašydami el. laišką adresų nfo@butikasbirstone.lt
Prekių pristatymas svyruoja nuo 2 iki 14 d.d.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,